Opigno Class App (7.x-1.0-rc5) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Class
pl: Klasa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Passed
pl: Zdany

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
