Opigno Class App (7.x-1.0-rc7) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: more
bs: još

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
