Opigno Class App (7.x-1.0-rc7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
