Opigno Class App (7.x-1.0-rc7) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Class
ru: Класс

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Pending
ru: В ожидании

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Failed
ru: Не удалось

en: Apply
ru: Применить

en: Passed
ru: Пройден

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
