Opigno Class App (7.x-1.0-rc8) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: more
am: ተጨማሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
