Opigno Class App (7.x-1.0-rc8) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Passed
ar: نجح

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
