Opigno Class App (7.x-1.0-rc8) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
