Opigno Class App (7.x-1.0-rc9) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Page
es: Página

en: Published
es: Publicado

en: Class
es: Clase

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Pending
es: Pendiente

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Failed
es: Falló

en: Apply
es: Aplicar

en: Passed
es: Pasado

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
