Opigno Class App (7.x-1.0-rc9) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: more
nl: meer

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Class
nl: Klasse

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Pending
nl: In afwachting

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Failed
nl: Mislukt

en: Apply
nl: Toepassen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps

en: Class administration
nl: Klasbeheer

en: My class student results
nl: Resultaten van mijn klasgenoten

en: Displays all class student results
nl: Overzicht van alle resultaten
