Opigno Class App (7.x-1.0-rc9) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Actions
vi: Thao tác

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Class
vi: Lớp

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Pending
vi: Đang treo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Failed
vi: Thất bại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
