Opigno Class App (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Class
et: Klass

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
