Opigno Class App (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
