Opigno Class App (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Class
tr: Sınıf

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Apply
tr: Uygula

en: Passed
tr: Geçti

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
