Opigno Class App (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Class
uk: Клас

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Failed
uk: Невдало

en: Apply
uk: Застосувати

en: Passed
uk: Успіх

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
