Opigno Class App (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
