Opigno Class App (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Weight
sr: Тежина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Save order
sr: Сачувај редослед
