Opigno Class App (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Class administration
ug: سىنىپ باشقۇرۇش
