Opigno Class App (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
