Opigno Class App (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: more
cs: více

en: Weight
cs: Váha

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Class
cs: Třída

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
