Opigno Class App (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
