Opigno Class App (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Class
hu: Osztály

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Passed
hu: Kihagyott

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Add a new class
hu: Új osztály hozzáadása
