Opigno Class App (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: more
hy: ավելի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
