Opigno Class App (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
