Opigno Class App (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Class
ro: Clasă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Passed
ro: Promovat

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Courses
ro: Cursuri

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Add a new class
ro: Adugă clasă nouă
