Opigno Class App (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Pending
sl: Čaka

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
