Opigno Class App (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Class
ca: Classe

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Failed
ca: Fallat

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
