Opigno Class App (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Actions
fil: Mga gawain

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
