Opigno Class App (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Class
lt: Klasė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
