Opigno Class App (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Apply
hi: लागू करें

en: Passed
hi: पारित कर दिया

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Save order
hi: क्रम सुरक्षित करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
