Opigno Class App (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Actions
it: Azioni

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Class
it: Classe

en: Sort by
it: Ordina per

en: Pending
it: In sospeso

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Failed
it: Non riuscito

en: Apply
it: Applica

en: Passed
it: Passato

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
