Opigno Class App (7.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: more
sk: viac

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Class
sk: Trieda

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
