Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: active
nl: actief

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
