Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: Save
pl: Zapisz

en: active
pl: aktywny

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Payment methods
pl: Metody płatności
