Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Save
sv: Spara

en: active
sv: aktiv

en: Orders
sv: Beställningar

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder
