Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Save
ca: Desa

en: active
ca: actiu

en: Orders
ca: Comandes

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament
