Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: active
fi: aktiivinen

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Payment methods
fi: Maksutavat
