Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sk: vypnuté

en: Save
sk: Uložiť

en: active
sk: aktívny

en: Orders
sk: Objednávky

en: Payment methods
sk: Spôsob platby
