Opigno Commerce App (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: disabled
uk: вимкнено

en: Save
uk: Зберегти

en: active
uk: активне

en: Orders
uk: Замовлення

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
