Opigno Commerce App (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: disabled
da: deaktiveret

en: Save
da: Gem

en: active
da: aktiv

en: Orders
da: Ordrer

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder
