Opigno Commerce App (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: active
el: ενεργός

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής
