Opigno Commerce App (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: Save
lt: Saugoti

en: active
lt: aktyvus

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai
