Opigno Commerce App (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ru: отключено

en: Save
ru: Сохранить

en: active
ru: активно

en: Orders
ru: Заказы

en: Payment methods
ru: Методы оплаты
