Opigno Commerce App (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: disabled
et: keelatud

en: Save
et: Salvesta

en: active
et: aktiivne

en: Orders
et: Tellimused

en: Payment methods
et: Makseviisid
