Opigno Commerce App (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: disabled
vi: tắt

en: Save
vi: Lưu

en: active
vi: hoạt động

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Payment methods
vi: Các phương thức thanh toán
