Opigno Commerce App (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: disabled
cs: vypnuto

en: Save
cs: Uložit

en: active
cs: aktivní

en: Orders
cs: Objednávky

en: Payment methods
cs: Způsoby platby
