Opigno Commerce App (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: disabled
es: desactivado

en: Save
es: Guardar

en: active
es: activo

en: Orders
es: Pedidos

en: Payment methods
es: Medios de pago

en: Enable this payment method
es: Habilitar este método de pago

en: Enabled the %name payment method.
es: Habilitar el método de pago %name.

en: Disabled the %name payment method.
es: Deshabilitar el método de pago %name.
