Opigno Commerce App (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Save
fa: ذخیره

en: active
fa: فعال

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت
