Opigno Commerce App (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Save
id: Simpan

en: active
id: aktif

en: Orders
id: Pesanan

en: Payment methods
id: Metode Pembayaran
