Opigno Commerce App (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: disabled
gl: desactivado

en: Save
gl: Gardar

en: active
gl: activo

en: Orders
gl: Pedidos

en: Payment methods
gl: Formas de pago
