Opigno Commerce App (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ro: dezactivat

en: Save
ro: Salvare

en: active
ro: activ

en: Orders
ro: Comenzi

en: Payment methods
ro: Metode de plată
